I. stupeň

  • Dyslektický kroužek (3. ročník)
    Čtvrtek 12:45 - 13:30 hodin
    Mgr. L. Sychrová
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Dyslektický kroužek (4. ročník)
    Pondělí 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. M. Halová
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Dyslektický kroužek (5. ročník)
    Středa 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. K. Kopecká
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace I.
    Individuální domluva
    Mgr. L. Kadlečková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace II.
    Individuální domluva
    Mgr. N. Ježková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna (1. - 3. ročník)
    Čtvrtek 14:00 - 15:30 hodin
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Angličtina pro 1. a 2. ročník
    Pondělí 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. V. Václavíková
    Cena: 500,- Kč / pololetí

  • Kroužek anglického jazyka (3. a 4. ročník)
    Čtvrtek 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. M. Hájková
    Cena: 500,- Kč / pololetí

  • Hudebně-taneční kroužek (3. - 5. ročník)
    Středa 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. M. Machalová
    Cena: 250,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her (od 4. ročníku)
    Středa 14:00 - 16:00 hodin
    Mgr. J. Macháček
    Cena: 50,- Kč / pololetí (dotace SBOŠ)

  • Míčové hry I. ve ŠD (1. a 2. ročník)
    Pondělí 13:45 - 14:45 hodin
    Y. Skácelová

  • Míčové hry II. ve ŠD (3. - 5. ročník)
    Pátek 13:45 - 14:45 hodin
    Y. Skácelová

II. stupeň

  • Florbal
    Pondělí 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. M. Pivec
    Cena: 100,- Kč / pololetí (dotace SBOŠ)

  • Příprava na přijímací zkoušky z ČJ
    Čtvrtek 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. H. Burčíková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Příprava na přijímací zkoušky z M
    Pondělí 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. H. Kasalová
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Psaní na klávesnici všemi deseti
    Úterý 14:00 - 14:45 hodin
    Mgr. J. Vystavěl
    Cena: 360,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her
    Středa 14:00 - 16:00 hodin
    Mgr. J. Macháček
    Cena: 50,- Kč / pololetí (dotace SBOŠ)

Kroužky AŠSK a jiné

  • Nohejbal
    Středa 15:30 - 17:00 hodin
    p. Stehlík

  • Sportík (1. - 3. ročník)
    Pondělí, Pátek 12:45 - 13:30 hodin
    Mgr. J. Knotková, M. Šolc

  • Mediální kroužek
    Středa 15:00 - 17:00 hodin
    p. Kučera

  • Judo
    Středa 14:00 - 15:00 hodin
    p. Fořt

Kalendář akcí pro žáky

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
logo esf eu msmt opvk
logo scio - zlatý certifikát
certifikát aktivní škola
logo my jsme fakultni skola pdf mu logo certifikat rodice vitani
logo zdrava skolni jidelna