I. stupeň

  • Dyslektický kroužek (4. ročník)
    Pondělí 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. L. Sychrová
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace I. (1.P)
    Individuální doL. Kadlečková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace II. (5. ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. N. Ježková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Zábavné knížkohraní (3.-5. ročník)
    Úterý 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. P. Nováková
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Angličtina I. (2. ročník)
    Pondělí 12:35 - 13:20 hodin
    Mgr. V. Václavíková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Angličtina II. (2. ročník)
    Úterý 13:15 - 14:00 hodin
    Mgr. V. Václavíková
    Cena: 300,- Kč / pololetí

  • Kroužek anglického jazyka (3. a 4. ročník)
    Pondělí 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. M. Hájková
    Cena: 500,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna I.
    Čtvrtek 12:00 - 13:30 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna II.
    Čtvrtek 13:30 - 15:00 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna III.
    Čtvrtek 13:30 - 15:00 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Pěvecký sbor (1. stupeň)
    Čtvrtek 13:00 - 13:50 hodin
    Mgr. K. Jílková
    Cena: 300,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her (4. až 9. ročník)
    Středa 14:00 - 16:00 hodin
    Mgr. J. Macháček
    Cena: 100,- Kč / pololetí (dotace SBOŠ)

  • Pohybové hry - futsal (4. až 9. ročník)
    Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 120- Kč / pololetí

  • Míčové hry I. ve ŠD (1. a 2. ročník)
    Pondělí 13:45 - 14:45 hodin
    Y. Skácelová

  • Míčové hry II. ve ŠD (3. - 5. ročník)
    Pátek 13:45 - 14:45 hodin
    Y. Skácelová

II. stupeň

  • Pohybové hry - futsal
    Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 120,- Kč / pololetí

  • Příprava na přijímací zkoušky z ČJ
    Pondělí 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. Z. Grundová
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Příprava na přijímací zkoušky z M
    Pondělí 14:00 - 14:45 hodin
    Mgr. H. Kasalová
    Cena: 500,- Kč / pololetí

  • Technika a experimenty
    Středa 14:00 - 15:30 hodin (1x14 dní)
    Mgr. Š. David
    Cena: 460,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her
    Středa 14:00 - 16:00 hodin
    Mgr. J. Macháček
    Cena: 100,- Kč / pololetí (dotace SBOŠ)

Kroužky AŠSK a jiné

  • Nohejbal
    Středa 15:30 - 17:00 hodin
    p. Stehlík

  • Judo
    Středa 14:00 - 15:00 hodin
    p. Fořt

  • Korfbal
    Pondělí 16:30 - 18:00 hodin

Kalendář akcí pro žáky

po út st čt so ne
1
2
Ukázka zvířat
středa, 2. květen 2018
3
4
Kocour v botách
divadlo 4. třídy
pátek, 4. květen 2018
5
6
7
8
9
Dopravní výchova
třídy 4.A ,4.D
středa, 9. květen 2018
10
11
12
13
14
15
16
Dopravní hřiště
4.D
středa, 16. květen 2018
17
18
19
20
21
Fotografování tříd
1. stupeň
pondělí, 21. květen 2018
22
Fotografování tříd
2. stupeň
úterý, 22. květen 2018
23
24
25
Brno ve švédském obležení
7.C, 7.D
pátek, 25. květen 2018
26
27
28
Dopravní hřiště
4.B
ŠVP Češkovice
2.A, 3.A, 4.D
pondělí, 28. květen 2018
29
Výlet Hodonín
2.B, 4.A
ŠVP Češkovice
2.A, 3.A, 4.D
úterý, 29. květen 2018
30
ŠVP Češkovice
2.A, 3.A, 4.D
středa, 30. květen 2018
31
ŠVP Češkovice
2.A, 3.A, 4.D
čtvrtek, 31. květen 2018
logo esf eu msmt opvk
logo scio - zlatý certifikát
certifikát aktivní škola
logo my jsme fakultni skola pedagogicke fakulty mu
logo certifikat rodice vitani logo zdrava skolni jidelna