I. stupeň

  • Logopedická reedukace I. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. L. Kadlečková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace II. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. N. Ježková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace III. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. H. Pecháčková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Zábavné knížkohraní (3.-5. ročník)
    Úterý 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. P. Nováková
    Cena: 550,- Kč / pololetí

  • Pohybové hry (1.-2. ročník)
    Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 120,- Kč / pololetí

  • Angličtina pro prvňáčky.
    Pondělí 13:05 - 13:50 hodin
    Mgr. V. Václavíková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Kroužek anglického jazyka (3. a 4. ročník)
    Čtvrtek 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. M. Hájková
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna (1.-5. ročník)
    Čtvrtek 13:30 - 15:00 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 700,- Kč / pololetí

  • Kreativní tvoření (1.-5. ročník)
    Pondělí 15:15 - 16:15 hodin
    L. Abgaryan
    Cena:750,- Kč / pololetí

  • Kytara I. (4. a 5. ročník)
    Úterý 13:00 - 13:25 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Kytara II. (4. a 5. ročník)
    Středa 13:30 - 13:55 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her (4. až 9. ročník)
    Středa 14:00 - 15:30 hodin
    Mgr. J. Macháček


  • Sportovní hry 4.-9- ročník)
    Pondělí 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 120,- Kč / pololetí

II. stupeň

  • Sportovní hry
    Pondělí 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 120,- Kč / pololetí

  • Příprava na přijímací zkoušky z ČJ
    Úterý 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. J. Koudelka
    Cena: 500,- Kč

  • Příprava na přijímací zkoušky z M
    Pátek 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. H. Kasalová
    Cena: 650,- Kč

  • Klub deskových her
    Středa 14:00 - 15:30 hodin
    Mgr. J. Macháček


  • DofE
    Čtvrtek 14:00 - 14:45 hodin
    Mgr. J. Macháček, Mgr. J. Vašíková
    Cena: 100,- Kč / pololetí

Kroužky AŠSK a jiné

  • Nohejbal


  • Judo


  • Korfbal


Kalendář akcí pro žáky

po út st čt so ne
1
pololetní prázdniny
pátek, 1. únor 2019
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Jarní prázdniny
pondělí, 11. únor 2019
12
Jarní prázdniny
úterý, 12. únor 2019
13
Jarní prázdniny
středa, 13. únor 2019
14
Jarní prázdniny
čtvrtek, 14. únor 2019
15
Jarní prázdniny
pátek, 15. únor 2019
16
17
18
LVK Lipová lázně
pondělí, 18. únor 2019
19
Bruslení za Lužánkami
LVK Lipová lázně
úterý, 19. únor 2019
20
Otevřené dílny na OU Cvrčovice
vybraní žáci 8.C + 8.D
LVK Lipová lázně
středa, 20. únor 2019
21
LVK Lipová lázně
čtvrtek, 21. únor 2019
22
LVK Lipová lázně
pátek, 22. únor 2019
23
LVK Lipová lázně
sobota, 23. únor 2019
24
LVK Lipová lázně
neděle, 24. únor 2019
25
LVK Lipová lázně
pondělí, 25. únor 2019
26
LVK Lipová lázně
úterý, 26. únor 2019
27
LVK Lipová lázně
středa, 27. únor 2019
28
Počítače to je naše
projekt pro MŠ
LVK Lipová lázně
čtvrtek, 28. únor 2019
logo esf eu msmt opvk
logo scio - zlatý certifikát
certifikát aktivní škola
logo my jsme fakultni skola pedagogicke fakulty mu
logo certifikat rodice vitani logo zdrava skolni jidelna