I. stupeň

  • Logopedická reedukace I. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. L. Kadlečková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace II. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. N. Ježková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace III. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. S. Netíková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Zábavné knížkohraní (3. + 4. ročník)
    Pondělí 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. P. Nováková
    Cena: 540,- Kč / pololetí

  • Angličtina pro 2. ročník.
    Pondělí 12:30 - 13:15 hodin
    Mgr. V. Václavíková
    Cena: 700,- Kč / pololetí
  • Kroužek anglického jazyka (3. + 4. ročník)
    Úterý 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. M. Hájková
    Cena: 700,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna I. (1.-5. ročník)
    Čtvrtek 13:30 - 15:00 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 700,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna II. (1.-5. ročník)
    Čtvrtek 13:30 - 15:00 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 700,- Kč / pololetí

  • Kytara I. - začátečníci (4. a 5. ročník)
    Středa 13:05 - 13:30 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 450,- Kč / pololetí

  • Kytara II.-  začátečníci (4. a 5. ročník)
    Středa 13:30 - 13:55 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 450,- Kč / pololetí

  • Kytara - pokročilí (4. a 5. ročník)
    Úterý 13:05 - 13:30 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her (4. až 9. ročník)
    Středa 14:00 - 15:30 hodin
    Mgr. J. Macháček
    Cena:100,- Kč / pololetí

  • Sportík (1. - 2. ročník)
    Úterý 13:40 - 14:25 hodin
    Mgr. L. Sychrová
    Cena: 120,- Kč / pololetí

II. stupeň

  • Florbal - dívky (5.-9. ročník)
    Pondělí 14:15 - 15:15 hodin
    Mgr. K. Kovářová
    Cena: 120,- Kč / pololetí

  • Příprava na přijímací zkoušky z ČJ
    Pondělí 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. J. Koudelka
    Cena: 400,- Kč

  • Příprava na přijímací zkoušky z M
    Středa 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 400,- Kč

  • Klub deskových her
    Středa 14:00 - 15:30 hodin
    Mgr. J. Macháček
    Cena: 100,- Kč

  • DofE (7.- 9. ročník)
    individuálně
    Mgr. J. Macháček, Mgr. J. Vašíková


Kroužky AŠSK a jiné

  • Šachový kroužek
    Pondělí: 14:00 - 15:00 hodin
    p. Suchomelová, p. Bureš

  • Basketbalová přípravka
    Úterý: 15:00 - 16:00 hodin
    A. Blažej

  • Atletická přípravka
    Středa: 14:00 - 15:00 hodin
    Ing. M. Nádeníčková

  • Gymnathlon (2 skupiny)
    Středa: 16:00 - 17:00 hodin
    Středa: 17:00 - 18:00 hodin
    J. Kadlec

  • Veselá věda
    Čtvrtek: 14:00 - 15:00 hodin
    L. Drtinová, H. Kováčová

  • Korfbal
    Pondělí: 16:00 - 18:00 hodin
    T. Bušík

  • Judo
    Čtvrtek: 14:00 - 15:00 hodin
    p. Hořt, T. Benda

Kalendář akcí pro žáky

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Planetárium
třídy 1.A, 1.B, 1.P
pondělí, 16. prosinec 2019
17
18
19
20
21
22
23
Vánoční prázdniny
pondělí, 23. prosinec 2019
24
Vánoční prázdniny
úterý, 24. prosinec 2019
25
Vánoční prázdniny
středa, 25. prosinec 2019
26
Vánoční prázdniny
čtvrtek, 26. prosinec 2019
27
Vánoční prázdniny
pátek, 27. prosinec 2019
28
Vánoční prázdniny
sobota, 28. prosinec 2019
29
Vánoční prázdniny
neděle, 29. prosinec 2019
30
Vánoční prázdniny
pondělí, 30. prosinec 2019
31
Vánoční prázdniny
úterý, 31. prosinec 2019
logo esf eu msmt opvk
logo scio - zlatý certifikát
certifikát aktivní škola
logo my jsme fakultni skola pedagogicke fakulty mu
logo certifikat rodice vitani logo zdrava skolni jidelna