I. stupeň

  • Logopedická reedukace I. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. L. Kadlečková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace II. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. N. Ježková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace III. (1.-3.ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. H. Pecháčková
    Cena: 1000,- Kč / pololetí

  • Zábavné knížkohraní (3.-5. ročník)
    Úterý 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. P. Nováková
    Cena: 550,- Kč / pololetí

  • Pohybové hry (1.-2. ročník)
    Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 120,- Kč / pololetí

  • Angličtina pro prvňáčky.
    Pondělí 13:05 - 13:50 hodin
    Mgr. V. Václavíková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Kroužek anglického jazyka (3. a 4. ročník)
    Čtvrtek 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. M. Hájková
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna (1.-5. ročník)
    Čtvrtek 13:30 - 15:00 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 700,- Kč / pololetí

  • Kreativní tvoření (1.-5. ročník)
    Pondělí 15:15 - 16:15 hodin
    L. Abgaryan
    Cena:750,- Kč / pololetí

  • Kytara I. (4. a 5. ročník)
    Úterý 13:00 - 13:25 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Kytara II. (4. a 5. ročník)
    Středa 13:30 - 13:55 hodin
    Mgr. M. Adamcová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her (4. až 9. ročník)
    Středa 14:00 - 15:30 hodin
    Mgr. J. Macháček


  • Sportovní hry 4.-9- ročník)
    Pondělí 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 120,- Kč / pololetí

II. stupeň

  • Sportovní hry
    Pondělí 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 120,- Kč / pololetí

  • Příprava na přijímací zkoušky z ČJ
    Úterý 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. J. Koudelka
    Cena: 500,- Kč

  • Příprava na přijímací zkoušky z M
    Pátek 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. H. Kasalová
    Cena: 650,- Kč

  • Klub deskových her
    Středa 14:00 - 15:30 hodin
    Mgr. J. Macháček


  • DofE
    Čtvrtek 14:00 - 14:45 hodin
    Mgr. J. Macháček, Mgr. J. Vašíková
    Cena: 100,- Kč / pololetí

Kroužky AŠSK a jiné

  • Nohejbal


  • Judo


  • Korfbal


Kalendář akcí pro žáky

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Švp Šafránkův mlýn
Výlet
třída 7.A
Exkurze Dánsko
žáci 6. ročníku
pondělí, 10. červen 2019
11
Švp Šafránkův mlýn
Výlet
třída 7.A
Preventivní vlak
8. ročníky
Exkurze Dánsko
žáci 6. ročníku
úterý, 11. červen 2019
12
Švp Šafránkův mlýn
Výlet
třída 7.A
Preventivní vlak
8. ročníky
Exkurze Dánsko
žáci 6. ročníku
středa, 12. červen 2019
13
Švp Šafránkův mlýn
Exkurze Dánsko
žáci 6. ročníku
čtvrtek, 13. červen 2019
14
Švp Šafránkův mlýn
Exkurze Dánsko
žáci 6. ročníku
pátek, 14. červen 2019
15
Švp Šafránkův mlýn
Exkurze Dánsko
žáci 6. ročníku
sobota, 15. červen 2019
16
Švp - Březová
neděle, 16. červen 2019
17
Švp - Březová
Škola v přírodě - Horácko
1.A, 2.B
pondělí, 17. červen 2019
18
Švp - Březová
Škola v přírodě - Horácko
1.A, 2.B
úterý, 18. červen 2019
19
ZOO Lešná
třída 1.B
Škola v přírodě - Horácko
1.A, 2.B
středa, 19. červen 2019
20
Škola v přírodě - Horácko
1.A, 2.B
čtvrtek, 20. červen 2019
21
Koncert Ziggy Horváth
pátek, 21. červen 2019
22
23
24
25
Zahradní slavnost
úterý, 25. červen 2019
26
27
Lamacentrum
žáci BiO
čtvrtek, 27. červen 2019
28
29
30
logo esf eu msmt opvk
logo scio - zlatý certifikát
certifikát aktivní škola
logo my jsme fakultni skola pedagogicke fakulty mu
logo certifikat rodice vitani logo zdrava skolni jidelna