Zástupci tříd

3.A - Laura Plášková, Vojtěch Mareš
3.B - Martin Bimka, Daniel Adámek
4.A - Jan Doležel, Jan Skoupý
4.B - Josef Pavliš, Kathrin Imrecze
4.D - Jan Gabriel, Jan Doležal
5.A - Šimon Říha, Martin Mai
5.D - Šimon Sklenář, David Zemánek
6.A - Aneta Patáková, Bedřich Tesař
6.D - Radek Daniel, Aneta Patáková
7.A - Erik Valenta, A. Vilímková, D. Vojáček, J. Humpolíček
7.C - Nicol Hanáková, Marek Griač
7.D - Adéla Pernicová, Simona Králíková
8.A - Eliška Kozumplínová, N. Voborná, J. Čechová
8.D - David Mirvald, Jakub Trnka
9.A - Jakub Kaderka, Richard Scholz, Sam Hammer
9.C - Valentýn Kytsyk, Jaroslav Oupor
9.D - Eliška Otoupalíková, Petr Máčal

Koordinátoři skolního parlamentu

Bc. Jiří Schnelly
Mgr. Martina Svobodová

Pravidelné schůze parlamentu

Scházíme se každých 14 dní vždy v pondělí od 14:00 do 15:30 hodin.

Akce pořádané parlamentem

  • Barevný den - žáci se ve třídě domluvili na určitou barvu oblečení, ve které přišli do školy
  • Valentýn - předávání valentýnských přání
  • Den učitelů - psaníčka pro učitele
  • Den dětí - Den vzhůru nohama - den plný her
  • Noční zasedání školního parlamentu - přespání ve škole
  • Výjezdní zasedání školního parlamentu - první seznamovací akce školního roku
  • Účast na sbírkách - pomáháme těm, co to potřebují

Kalendář akcí pro žáky

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Planetárium
třídy 1.A, 1.B, 1.P
pondělí, 16. prosinec 2019
17
18
19
20
21
22
23
Vánoční prázdniny
pondělí, 23. prosinec 2019
24
Vánoční prázdniny
úterý, 24. prosinec 2019
25
Vánoční prázdniny
středa, 25. prosinec 2019
26
Vánoční prázdniny
čtvrtek, 26. prosinec 2019
27
Vánoční prázdniny
pátek, 27. prosinec 2019
28
Vánoční prázdniny
sobota, 28. prosinec 2019
29
Vánoční prázdniny
neděle, 29. prosinec 2019
30
Vánoční prázdniny
pondělí, 30. prosinec 2019
31
Vánoční prázdniny
úterý, 31. prosinec 2019
logo esf eu msmt opvk
logo scio - zlatý certifikát
certifikát aktivní škola
logo my jsme fakultni skola pedagogicke fakulty mu
logo certifikat rodice vitani logo zdrava skolni jidelna