Zástupci tříd

3.A - Laura Plášková, Vojtěch Mareš
3.B - Martin Bimka, Daniel Adámek
4.A - Jan Doležel, Jan Skoupý
4.B - Josef Pavliš, Kathrin Imrecze
4.D - Jan Gabriel, Jan Doležal
5.A - Šimon Říha, Martin Mai
5.D - Šimon Sklenář, David Zemánek
6.A - Aneta Patáková, Bedřich Tesař
6.D - Radek Daniel, Aneta Patáková
7.A - Erik Valenta, A. Vilímková, D. Vojáček, J. Humpolíček
7.C - Nicol Hanáková, Marek Griač
7.D - Adéla Pernicová, Simona Králíková
8.A - Eliška Kozumplínová, N. Voborná, J. Čechová
8.D - David Mirvald, Jakub Trnka
9.A - Jakub Kaderka, Richard Scholz, Sam Hammer
9.C - Valentýn Kytsyk, Jaroslav Oupor
9.D - Eliška Otoupalíková, Petr Máčal

Koordinátoři skolního parlamentu

Bc. Jiří Schnelly
Mgr. Martina Svobodová

Pravidelné schůze parlamentu

Scházíme se každých 14 dní vždy v pondělí od 14:00 do 15:30 hodin.

Akce pořádané parlamentem

  • Barevný den - žáci se ve třídě domluvili na určitou barvu oblečení, ve které přišli do školy
  • Valentýn - předávání valentýnských přání
  • Den učitelů - psaníčka pro učitele
  • Den dětí - Den vzhůru nohama - den plný her
  • Noční zasedání školního parlamentu - přespání ve škole
  • Výjezdní zasedání školního parlamentu - první seznamovací akce školního roku
  • Účast na sbírkách - pomáháme těm, co to potřebují

Kalendář akcí pro žáky

po út st čt so ne
1
2
3
Florbal
3. - 5. ročník
pondělí, 3. prosinec 2018
4
Vánoční dílny a jarmark
ŠD
Přehazovaná
dívky 6. - 7. ročník
Projekt s MŠ
třída 9.D
úterý, 4. prosinec 2018
5
6
Florbal
1. stupeň
čtvrtek, 6. prosinec 2018
7
Liga deskových her
Den biologie
6.C a 6.D
pátek, 7. prosinec 2018
8
9
10
Planetárium
1.A, 1.B, 1.P
pondělí, 10. prosinec 2018
11
DofE - Praha
úterý, 11. prosinec 2018
12
13
14
Anglické divadlo
5.A, 6.C, 6.D, 6.H
Vánoční drumbeny
1. stupeň
pátek, 14. prosinec 2018
15
16
17
18
Výuka 1. pomoci
třída 8.D
Letecká záchranka
třída 8.C
Anglické divadlo
7.A, 7.D, 8.A, 9.A, 9.D
úterý, 18. prosinec 2018
19
Vánoční dílny
středa, 19. prosinec 2018
20
Pozemní záchranka
8.A
Vánoční besídky
1. stupeň
Projekt EXTRATŘÍDA
9.A
Technické muzeum
7.A + 7.D
čtvrtek, 20. prosinec 2018
21
Vánoční besídky
2. stupeň
pátek, 21. prosinec 2018
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
logo esf eu msmt opvk
logo scio - zlatý certifikát
certifikát aktivní škola
logo my jsme fakultni skola pedagogicke fakulty mu
logo certifikat rodice vitani logo zdrava skolni jidelna